Апгрейд або модернізація ПК (персонального комп’ютера) та ноутбука

Купуючи комп’ютер, ми тішимось його потужністю, можливостями, швидкодії. І певний час він відповідає усім нашим забаганкам, з легкістю запускаючи навіть найвимогливіші програми. Проте, прогрес не стоїть на місці, і наше «желізо» (комплектуючі), перестає справлятися з великими програмами, потужними іграми, складною графікою.

Робота на комп’ютері починає дратувати через постійні підвисання, а деколи і зовсім стає неможливою. Щоб вирішити цю проблему, проводять модернізацію комп’ютера, або його апгрейд.

Що таке “апгрейд”?

Апгрейд комп’ютера, – це заміна старих вузлів і комплектуючих комп’ютера на сучасніші/потужніші. Модульний принцип побудови сучасного комп’ютера дозволяє зробити це без особливих проблем. Таким чином, заощадивши на придбанні нового комп’ютера, вклавши мінімальні, наскільки це можливо, гроші,  ми отримаємо потужнішу техніку.

Отже, апгрейд (модернізація комп’ютера) – це спосіб отримати більшу потужність комп’ютера, при менших грошових затратах.

Коли потрібна модернізація?

Спочатку Ви повинні визначитися: чи вигідно проводити апгрейд комп’ютера. Модернізація комп’ютера вигідна, якщо заміна окремих комплектуючих обійдеться дешевше аніж придбання нового системного блоку або ноутбука.
Приміром, Ви точно знаєте, що Ваш комп’ютер потребує заміни відеокарти. Сучасна відео карта може не підтримуватись Вашою материнською платою. А заміна материнської плати означає також заміну інших комплектуючих: оперативна пам’ять, процесор. У результаті може виявитись, що Ви повністю замінили комплектуючі комп’ютера.
Звичайно, ситуації, подібні до описаної, трапляються не часто, проте, трапляються. Тому апгрейд комп’ютера  має бути добре спланований, а його потенційна вартість прорахована.

Скільки компонентів зазвичай треба замінити?

Бувають різні випадки: іноді це один компонент, іноді – декілька. Приміром, можливий тільки апгрейд оперативної пам’яті, а іноді – апгрейд системного блоку в цілому.

Які є варіанти модернізації?

Найпоширеніший апгрейд комп’ютера  – це монтаж додаткової комплектуючої (наприклад, установка додаткового модуля оперативної пам’яті до вже наявного, або установка додаткового вінчестера до вже наявного).
Заміна застарілих комплектуючих на сучасніші – це складніший варіант апгрейда комп’ютерів. Приклади подібних модернізацій – заміни: вінчестера на більш місткий, модуля комп’ютерної пам’яті, видео- і аудіокарти на сучасніші і якісніші варіанти.

Окрім заміни комплектуючих, зазвичай потрібно провести ряд операцій, що вимагають від фахівця певних умінь і кваліфікаційних навичок. Так, заміна жорсткого диска потягне за собою переустановлення операційної системи та налаштування драйверів комп’ютера.

Заміна блоку живлення комп’ютера теж трудомісткий процес. Якісне укладання дротів живлення вимагає акуратності, уважності і кваліфікації.

Має свої особливості і заміна процесора, зокрема, нанесення на нього теплопровідної пасти.

Найскладнішим процесом в апгрейді старого комп’ютера – це заміна “материнки”, оскільки вона передбачає демонтаж, а потім установку усіх комплектуючих на нову плату. Саме від материнської плати залежатиме, які саме комплектуючі встановлюватимуться на ваш комп’ютер.

З усього сказаного можна зробити висновок: для якісного апгрейду Вам краще звернутися до фахівців.

Працівники компанії “Upgrade Computers”  проведуть  якісну діагностику Вашого устаткування, та порадять, чи доцільний апгрейд Вашого комп’ютера.

Ми підберемо  оптимальний варіант модернізації саме для Вас.

Крім того, наша компанія надає послугу з викупу старих комплектуючих. Таким чином Ви не лише отримаєте потужніший комп’ютер, але й зекономите кошти, позбувшись старих комплектуючих.

Компанія “Upgrade Computers” швидко, надійно і якісно допоможе модернізувати Ваш ПК або ноутбук.

Сподобалось? Поділись!
  •  
  •  
  •  
  •