UpGrade Computers – це якість, професіоналізм, швидкість та щирість!

Основна мета компанії – вирішити Ваші проблеми з технікою: відремонтувати, покращити або підібрати нову і саме таку, що найкраще підійде для роботи, навчання чи розваг.

Наша ціль – показати, що комп’ютерний сервіс може працювати чесно та якісно виконувати свою роботу за адекватну ціну.

Ми робимо все, щоб викликати Вашу довіру та відчуття захищеності! Повна конфіденційність особистих файлів клієнта тобто НІХТО їх не відкриє та не використає.

UpGrade Computers – це саме в той магазин і сервіс, де Вам допоможуть, і куди Ви захочете повернутись.

 


Підбір та продаж
У нас ви знайдете ПК, десктопи, ноутбуки, планшети, мобільні телефони, смартфони, телевізори будь-якої діагоналі на Ваш смак та кишеню. Ми працюємо з найбільшими провідними компаніями та брендами: HP, Asus, Dell, Lenovo, Apple, Samsung, Acer.
Модернізація та апгрейд
Наші спеціалісти проведуть якісне покращення Вашого ПК (персонального комп’ютера) або ноутбука у межах технічних характеристик.
Ремонт та сервіс
Здійснюйте післягарантійний ремонт своєї техніки: комп’ютера, планшета, ноутбука, телефона у нас, та отримуйте повторну гарантію на проведені нами роботи. Наші спеціалісти підберуть усі необхідні комплектуючі та запчастини, або зберуть ваш девайс заново.
Профілактика техніки
Вчасно здійснена профілактика може врятувати вас від дорого ремонту. Ми надаємо широкий перелік послуг профілактики Вашої техніки для збереження її роботоздатності на довгий час.

Популярні товари

 

Нові статті

0

Графік роботи на святковий період

Ми плануємо добре відпочити, щоб з новими силами приступити до роботи! Чого і Вам бажаємо 😉 Графік роботи: з 27.04.2019 – 01.05.2019 – вихідні дні З 02.05.2019 – відновлюємо роботу за стандартнимЧитати далі...
By : Upgrade | Кві 26, 2019
0

5 порад на тему: Що робити з старою технікою.

З розвитком ринку електронних технологій люди все частіше міняють свої комп’ютери  до того, як ті вийдуть з ладу. Що ж далі з ними робити? Просто викинути у смітник? Ми підготували для ВасЧитати далі...
By : Upgrade | Кві 24, 2019
0

Upgrade Computers – відчиняє двері: спеціалізація та види робіт

У сучасному світі експертний рівень компанії відіграє важливе значення. І ми з гордістю можемо заявити, що за 8 років роботи, маємо експертний рівень саме у сервісі ноутбучної техніки. Тобто, Ви можете принестиЧитати далі...
By : Мельник Ольга | Бер 25, 2019
0

Upgrade розповідає: модернізація техніки – «за» та «проти»

Сьогодні розглянемо одну із важливих тем: «апгрейд стаціонарних комп’ютерів та ноутбуків». 🔴Чому виникає потреба в апгрейді? Звична історія, коли ми купуємо комп’ютер, то через певний час (зазвичай 2-3 роки) зауважуємо, що йогоЧитати далі...
By : Мельник Ольга | Бер 25, 2019

 

Категорії товарів