З розвитком ринку електронних технологій люди все частіше міняють свої комп’ютери  до того, як ті вийдуть з ладу. Що ж далі з ними робити? Просто викинути у смітник? Ми підготували для Вас 5 ідей на випадок, якщо ви вирішите купити новий девайс, але не знаєте, куди подіти старий.

№1 Зберегти на “чорний день”

Так, я пропоную вам просто взяти і поставити пристрій у безпечне місце, де він чекатиме свого зоряного часу, адже трапляються різні ситуації, а навіть старий, але працюючий ноутбук чи смартфон може “врятувати життя” в певний момент. Наприклад комп’ютер мого друга зламався за декілька днів до здачі диплому! Якби не запасний ноутбук, хлопець влетів би в копійку терміново купуючи перший ліпший девайс на три дні.

№2 Продати

В 21 столітті це зробити дуже просто. Можна написати оголошення про продаж в себе на сторінці фейсбук, на профільному сайті, або звернувшись до інженерів магазину Upgrade, коли будете забирати вашу нову покупку.  Таким чином ви зможете отримати додаткові кошти на покупку кращого пристрою.

№3 Подарувати  рідним

Уважно придивіться до своїх близьких, а особливо до молодшого покоління. Можливо не потрібний вам пристрій стане їм у пригоді? Не обов’язково для використання за призначенням 😉 Я, наприклад, свій шлях у вивченні комп’ютерного світу почав саме завдяки несподіваному подарунку долі у вигляді старого непрацюючого десктопа, який можна було повністю розкрутити і почати досліджувати компонент за компонентом.

№4 Віддати на перевикористання

Потрібно бути відповідальними і дбати про довкілля, адже якщо просто викинути електроніку в смітник, то вона забруднюватиме навколишнє середовище. Натомість ви можете безкоштовно здати вашу електроніку в платформу KOLO, де подбають про те, щоб вона і надалі використовувалась за призначенням, або перетворять на витвір мистецтва та правильно утилізують.

№5 Доглянути і використовувати далі

Досить часто ми купуємо нові ноутбуки не знаючи про те, що наш теперішній девайс “тупить” не через свій вік, а через те, що його вже давно не приводили до ладу. Як показує статистика, в більшості випадків ноутбук відправляють на чистку тоді, коли надлишок пилюки в системі охолодження призводить до перегріву та пошкодження компонентів. Якщо ж проводити чистку з заміною термопасти раз в рік, та оновлювати операційну систему, то ноутбук служитиме набагато довше.  А якщо ще й провести апгрейд компонентів, то оновлений пристрій показуватиме набагато кращу продуктивність.

Отже, не забувайте доглядати за вашими девайсами, а якщо надумаєте їх замінити, то зробіть це в такий спосіб, щоб не забруднювати зайвими електронними відходами нашу планету. 

А правильно утилізувати або продати Вам допоможуть на Upgrade Computers!

Дякуюємо за пост: @Vasyl_Rakochyi

Сподобалось? Поділись!
  •  
  •  
  •  
  •