Сьогодні розглянемо одну із важливих тем: «апгрейд стаціонарних комп’ютерів та ноутбуків».

🔴Чому виникає потреба в апгрейді?

Звична історія, коли ми купуємо комп’ютер, то через певний час (зазвичай 2-3 роки) зауважуємо, що його потужність суттєво знизилась.

🔴 Для чого це робити?

Звісно, аби пришвидшити роботу операційної системи та зекономити дорогоцінний час. А в  іграх – збільшити FPS та покращити якість графіки.

🔴 Що передбачає апгрейд техніки?

Варто розрізняти, що апгрейд ноутбука та стаціонарного ПК – це абсолютно різні речі. Оскільки, деталі ноутбука мають ряд обмежень. Зі свого боку, стаціонарні комп’ютери ми «збираємо з нуля» і можемо адаптувати відповідно до потреб та бюджету. Тому, ми не будемо зосереджувати увагу на ПК.

В ноутбуках апгрейд можливо проводити лише у певних випадках. Зупинимось на них детальніше.

🔴 Види апгрейду ноутбуків, які Ви можете зробити в #Upgrade_Computers

1) Заміна процесора.

З нашої практики, апгрейд передбачає хіба що заміну на дещо продуктивніший (наприклад з i3-2gen на i5-2gen). І це лише у тому випадку, якщо дозволяє охолодження, а також технічна частина та програмне забезпечення материнської плати.

2) Збільшення кількості оперативної пам’яті.

Мінімально рекомендована кількість, станом на сьогодні, складає 4gb. А максимальна кількість обмежується можливостями материнської плати (зазвичай, 16-32Gb). Пам’ятайте: переплутавши деякі технічні особливості можна пошкодити слот оперативної пам’яті або процесор.

3) Апгрейд жорстких дисків (з нашої практики – найбільш потрібний апгрейд, якщо Ви його ще немаєте!).

Станом на сьогодні, можна суттєво пришвидшити роботу ноутбука завдяки SSD-дискам. Він неймовірно пришвидшить завантаження як операційної системи в цілому, так і окремих програм.

На цьому найпростіші варіанти апгрейду завершуються. Адже, до прикладу, відеокарту зробити потужнішою в ноутбуці практично неможливо.

🔴 Які існують міфи?

«На всіх материнських платах ноутбука є місце для відеокарти».

Вірно, але лише частково, якщо ми говоримо не про найбільш бюджетні моделі ноутбуків. Бо місце для розпайки відеокарти на материнській платі у них справді може бути. Але встановлення відеокарти по суті не є можливим, адже охолодження непризначене для неї (здебільшого над нею не буде термотрубки з пластиною).

Summary for you:

– апгрейд – це збільшення потужності комп’ютера шляхом встановлення додаткового обладнання або заміни наявного;

– проведення апгрейду в ноутбуках є дороговартісне та малоефективне;

– серед видів апгрейду ноутбука є заміна процесора або жорстких дисків;

– спростовуємо міф щодо заміни старенького Celeron на і3,і4,і5 покоління та відеокарти.

Пам’ятайте, якщо Ви захочете зробити «апгрейд» Вашої техніки, то експерти #Upgrade_Computers зможуть не лише надати фахову консультацію, а й професійно зробити максимально можливу «прокачку» Вашого пристрою!

 

Upgrade Computers,

І все працює!

 

Сподобалось? Поділись!
  •  
  •  
  •  
  •