У сучасному світі експертний рівень компанії відіграє важливе значення. І ми з гордістю можемо заявити, що за 8 років роботи, маємо експертний рівень саме у сервісі ноутбучної техніки. Тобто, Ви можете принести до нас ноутбук з будь-якою проблемою, і ми зможемо її вирішити.

Часто нас запитують: а чим Ви займаєтесь? Тому дозвольте більш детальніше про це розповісти.

Компанія «Upgrade Computers» працює за такими напрямки роботи:

1) Ремонт ноутбуків

Займаємось ремонтом від стандартних Windows до Mac-пристроїв. Це наша основна спеціалізація. Також ми досягли добрих результатів у сервісному обслуговуванні стаціонарних комп’ютерів, дисктопів та моноблоків.

2) Роботи з телефонами та планшетами

У нас є також 2 паралельні спеціалізації: це є роботи з телефонами та планшетами. В цілому, це модульні ремонти та стандартні заміни. До прикладу, заміна модулю дисплею, мікрофону чи роз’ємів живлення.

3) Робота з Appleпристроями

Останній напрямок, це робота з Apple-пристроями (ноутбуки, телефони, моноблоки та планшети).

Як виник спеціалізований сервіс ноутбуків #Upgrade_Computers?

Тому, що більшість постачальників, які перевірені часом – надійні та мають хороші та якісні запчастини для ноутбучної техніки. Також, якщо ми говоримо про всі інші напрямки нашої діяльності, то ми обрали найкращих постачальників, які за своєю політикою: ціна – якість, дають нам можливість робити модульні ремонти на високому рівні. І найважливіше – це праця та досвід наших висококваліфікований інженерів, які проводять ремонт швидко та якісно.

Чому саме #Upgrade_Computers?

Однією з унікальних особливостей, якою дуже пишаються власники #Upgrade_Computers є великий досвід нашого інженера. Адже вже не вперше у нас були випадки, коли клієнти приносили ноутбуки після сервісних центрів, у яких їм називали велику вартість відновлення або заміни материнської плати, чи в цілому констатували те, що ремонт неможливий. Проте саме наш інженер зміг правильно визначити причину та відремонтувати декілька ноутбуків, що були «діагностовані», як безперспективні.

Завітайте до нас, і Ваш пристрій запрацює, як вперше!

 

Upgrade Computers,

І все працює!

Сподобалось? Поділись!
  •  
  •  
  •  
  •