Одним із найчастіших звернень до компанії «Upgrade Computers» є проблема з живленням ноутбуків та стаціонарних комп’ютерів.

🔴Що це за проблема?
Інколи, нас просять полагодити ноутбук, який не вмикається або сигналізує flash-кодом про несправність материнської плати. У цьому випадку оглядається спочатку роз’єм живлення, а потім материнська плата, якщо в ньому все в порядку.
Потреба у ремонті електричної схеми материнської плати часто викликана перепадами напруги та її можна класифікувати як – замикання на материнській платі. Ця ситуація може виникнути як на ноутбуці, так і на стаціонарному комп’ютері.

🔴Чому виникає проблема з живленням?
проблема з блоком живлення, що знаходиться у Вашому ноутбуці або через який підключений стаціонарний комп’ютер;
через несправну батарею (якщо в ній сталось замикання, то воно може передатися, навіть, на материнську плату);
поламаний штекер у ноутбуці (через відірвані в середині контакти, які можуть бути замкнені).
🔴Для чого в цілому відновлювати?
Звичайно для того, щоби техніка працювала. Адже краще зробити дешевший ремонт, ніж дороговартісну заміну материнської плати.
🔴Як довго тривають роботи?
Виконання робіт залежить від наявності запчастин і виду замикання. А якщо ми говоримо про заміну роз’єму в ноутбуці, то більшість стандартних роз’ємів знаходяться у нас на складі. А деякі унікальні роз’єми можемо замовити у постачальників, які будуть доставлені впродовж одного-двох днів.
Примітка:
Flash-код – це є специфічне блимання (сингал) певних лампочок на ноутбуці. До прикладу, лампочки живлення або лампочки caps look в певній послідовності, які показують Таким чином, ноутбук спілкується з інженером, показуючи у якому місці йому «болить», і де шукати причину несправності. Або так званий Beeb-код – виникає при наявності спеціального елемента, який видає звукові сигнали на материнській платі.
Summary for you:
На жаль, через погані блоки живлення або проблеми в електромережах, може виникнути замикання на материнській платі. Також воно трапляється через несправність роз’ємів живлення на материнській платі ноутбуків.
Чому це виникає? Перший варіант зі замиканням на материнській платі – восновному пов’язане з проблемами блоків живлення, що видають неправильну напругу. Водночас, ремонт роз’ємів живлення виникає у 99% випадків через неправильне користування зарядними пристроями ноутбука.
Для чого робити відновлення? Звісно для того, щоб ви могли користуватися технікою в подальшому. Адже без якісного живлення вона перестане працювати.
Впродовж 8 років роботи, наші інженери мають здобутий достатній арсенал техніки, безцінного досвіду для повного тестування та виявлення причини несправності. Таким чином, ремонт Вашої техніки буде зроблений швидко і максимально якісно.

Upgrade Computers,

І все працює!

Сподобалось? Поділись!
  •  
  •  
  •  
  •