У сучасному світі, ми не уявляємо життя без комп’ютерів, ноутбуків, телефонів і планшетів. Проте рідко замислюємось над тим, що вся робота з гаджетами базується на операційній системі. Серед них: Android, MacOS, Windows або Linux. І, загалом, їх всіх можна назвати – оболонкою. Вона дає можливість працювати з технікою – легко і зручно.
Тому сьогодні ми поговоримо про ще одну послугу, яку надає компанія «Upgrade Computers» – це налаштування або перевстановлення операційних систем.
🔴Що таке перевстановлення операційної системи?
Це процес, що являє собою інсталяцію – Windows, Linux чи MacOS з «нуля» (із видаленням попередньо встановленої версії). З нашого досвіду, найкращий варіант оновлення операційної системи – це затирання попередніх файлів і перевстановлення повністю нової ОС. Оскільки, таким чином, вона позбавляється від усіх вірусів, які Ви могли отримати під час попереднього користування та очищується від помилково встановлених програм. Відтак, Ви отримуєте максимальну швидкість роботи комп’ютера, адже Windows буде новий і чистий.
🔴Чому виникає у цьому потреба?
Основні причини:
1) придбання нового пристрою, на якому немає операційної системи;
2) вінчестер повністю чистий і вимагає повного налаштування;
3) за певних обставин пристрій «підчепив» вірус, який потрібно усунути зі системи.

Що тоді робити?
-можна виводити вірус (на нашу думку, менш ефективний);
– повністю перевстановити ОС і отримати повністю чисту систему;

4) також четвертий варіант – просто банальне перевстановлення ОС з часом. Наприклад, за час користування, Windows набирає різноманітних сміттєвих файлів, що можуть гальмувати роботу комп’ютера.

🔴Для чого це робити?
Для того, аби отримати максимальну потужність, і водночас позбавитись від вірусів або зайвих програм, які Ви могли підчепити під час користування попередньою версією. Або якщо Ви маєте новий пристрій, на якому не встановлена жодна операційна система.
🔴Щодо частоти заміни операційної системи
Якщо ОС працює добре, то звісно, її немає сенсу перевстановлювати. Але, якщо Ви зауважили, що система дуже сильно гальмує, а сама робота з файлами займає набагато більше часу, то це потрібно вирішити шляхом перевстановлення операційної системи або про всяк випадок перевірити Ваш жорсткий диск. Можливо, це просто прийшов час його заміни, і тому він починає виходити з ладу.
🔴Переваги робіт в Upgrade Computers!
В цілому пакет послуг включає не лише операційну систему, але і налаштування всіх драйверів, які знаходяться на Вашому пристрої та передбачає встановлення стандартного пакету програм для того, щоб Ви могли: прослухати музику, переглянути відео, набрати певні документи або просто переглянути нові документи й поспілкуватися з Вашими близькими та рідними.

БОНУС для тих, хто дочитав 😉
В комплексі процедура чистки та налаштування ОС становить 400 замість 450 грн!

Нагадаємо, що у попередній публікації, ми розповідали Вам про нашу спеціальну пропозицію щодо чистки ПК та ноутбуків. До речі, налаштування ОС, у нас також відбувається за тим самим принципом. Якщо до 12 год Ви принесете Ваш пристрій на перевстновленя ОС, то до кінця дня – намагатимемось його повернути повністю підготовленим.

🔴Безпека файлів!
Наше правило: Ваші файли – є Вашими. Колектив Upgrade Computers НІКОЛИ не переглядає/копіює файли замовника. Ми затираємо не весь жорсткий диск, а тільки ту частину, на яку перевстановлюється ОС.
НЕ ЗАБУВАЙТЕ зберігати та відновлювати паролі перед перевстановленням ОС. Адже це простіше зробити, коли Ви маєте до них доступ.
🔴Ліцензійність операційних систем
В Upgrade Computers можна придбати ліцензійні ОС або програми, у разі їх відсутності на Вашому пристрої або придбати техніку, на якій вже буде налаштована та повністю готова до роботи ліцензійна операційна система.

Summary for you:
Отже, в Upgrade Computers можна налаштувати або перевстановити будь-яку операційну систему – Windows, Linux, MacOS тощо. Інколи, перевстановлення систем виникає з причин, коли система сильно гальмує або має віруси, чи просто Ви купили новий пристрій, в якому потрібно налаштувати ОС вперше. Для чого це робити? Звісно, аби Ви могли користуватись Вашою технікою 🙂  .
І пам’ятайте, що за нашими умовами, якщо Ви робите одночасно чистку та налаштування ОС, то в комплексі ці процедури є дешевшими.

Upgrade Computers,
І Все працює!

Сподобалось? Поділись!
  •  
  •  
  •  
  •