Сьогодні ми поговоримо про один із животрепетних моментів у житті кожної людини. А саме про чистку пристроїв після залиття. 
Мабуть, чи не у кожного були моменти, коли п’ємо чай біля комп’ютера, носимо телефон зі собою на морі, навіть, коли розуміємо, що хвилі близько абож Ваші кохані діти вирішили показати, як гарно булькає телефон у склянці.

З останніх історій «Upgrade Computers» це був такий варіант залиття, коли телефон випадково забули у морозильній камері холодильника 😉 .Також нещодавно на чистці був пристрій, в який діти пролили рідину і вирішили не говорити про це своїм батькам. Залиття ми виявили тільки під часпрофілактичної чистки, на яку нам принесли ноутбук.

Ще одна наша історія була про те, як в рюкзаку спортсменки відкрився шампунь та до половини залив ноутбук (Інженер казав, що це був ноутбук з найприємнішим запахом на його практиці 🙂

🔴Чим найчастіше заливаються пристрої?

Зазвичай чаєм або пивом, рідше віскі або текілою (не забувайте додати лайм 😉 Але незалежно від походження залиття, шансів, що воно пройде без наслідків для Вашої техніки майже немає. Тому якщо пристрій одразу не віднести до сервісного центру, то наслідки залиття можуть проявитись навіть через доволі довгий період часу. За таких обставин, Ви можете залишитися з пристроєм, який несподівано виключався і більше не вмикається.

🔴Для чого робити чистку після залиття?

Чистка ноутбука після залиття – це процес відновлення (пропайки) всієї контактної бази і контактів на материнській платі. Адже якщо навіть на робочу техніку, попадає в «правильне місце», назвемо це так, хоча б одна крапля води – процес окислення та вигорання контактів відбувається миттєво. Достатньо лише 15 секунд щоб прогнили з’єднання або утворився «прогар» у платі.

🔴Як довго відбувається відновлення після залиття?

Все дуже індивідуально в залежності від пристрою. На жаль, у деяких випадках ми не рекомендуємо робити відновлення, бо залиття – це є така проблема, що може виявитись навіть після хорошої чистки. Адже деякі елементи вологи проявляють себе лише з часом.

Тому якщо Ви зробили процедуру чистки в нашій компанії, то миобов`язково надаємо гарантію на свою роботу. Бо розуміємо, що згодом можутьвиникнути причини, які проявляються з часом.

🔴Наскільки швидко слід робити чистку?

Найкраще, як тільки Ваш пристрій мав контакт з рідиною. Обов`язково його вимкнути, витягнути батарею, і в жодному разі не ставити в розетку на зарядку. Оскільки, все це може призвести до більшого пошкодження і збільшення вартості ремонту техніки, або в цілому унеможливити її ремонт.

🔴А чи існують міфи щодо чистки?

Міф 1. «Пакет із рисом»

Підтверджуємо міф, якщо техніка потрапила у воду, то її можна покласти в пакет із рисом, який витягне всю воду. Це варто зробити з метою профілактики та зменшення можливого пошкодження, коли немає можливості терміново звернутися у сервісний центр одразу після залиття.

Міф 2. «Сушіння на батареї»

Поклавши телефон на батарею, він також може просохнути та добре після цього працювати. Чи довго це триватиме? Звісно, якщо вода не потрапила у життєвоважливі елементи техніки. Але в будь-якому випадку потрапляння води, яке призвело до окислення контактів – це є лише питання часу, коли це проявиться.

Міф 3. «Відігрівання феном»

У продовження до теми батареї може постати питання відігрівання техніки феном, що також є хорошим засобом профілактики. Зокрема, щоб не погіршити процес та стан пристрою до того часу, як Ви принесете його до майстерні.

Summary for you:

Щодо залиття техніки – коротко про головне:

при потраплянні будь-якої рідина, виникає окислення контактної бази, яка може призвести до втрати працездатності техніки;

після залиття пристрій потрібно розібрати, перевірити всі контакти, відчистити залишки окислення та рідини, які могли залишитись у середині;

– тривалість ремонту залежить від ситуації;

– звертайтесь у сервісний центр, як тільки трапилось залиття.

Отже, у компанії «Upgrade Computers» Ви можете швидко та професійно провести чистку пристрої після залиття.

Наші інженери мають достатньо великий досвід у відновленні техніки, і звернувшись до нас Ви отримаєте максимальні гарантії щодо чистки та відновлення роботи техніки.

Upgrade Computers,

І все працює!

Сподобалось? Поділись!
  •  
  •  
  •  
  •