Ще один вид пристроїв, які Ви можете купити в магазині Upgrade Computers це безперебійні блоки живлення (або УПС) від компанії Mustek і Power Com.

Блок безперебійного живлення захищає Вашу комп’ютерерну, телевізійну та іншу техніку від перебоїв електромереж та надасть захист від втрати важливої інформації під час роботи, у випадку якщо вимкнули світло. Також безперебійний блок живлення може врятувати від перебоїв електромережі, взявши на себе весь удар або навіть вимкнувшись і залишившись справним.

У разі вимкнення світла, ця модель може забезпечити приблизно 5 хв роботи з монітором та стаціонарним комп’ютером для того, щоб ви встигли правильно завершити роботу та зберегти всі напрацьовані документи. Ця модель безперебійного блоку живлення оснащена можливістю підключення одночасно трьох пристроїв, а також підключення мережевого телефонного кабеля, що захистить від попадання блискавки у телефонні дроти, через які техніка може виходити з ладу.

У пропонованому безперебійному блоку живлення проведено заміну батарейок на нові з 12-місячною гарантією. Тому, Ви отримуєте 3 місяці гарантії на сам пристрій безперебійного живлення і 12 місяців гарантії на батарею, яка встановлена у ньому. В ці пристрої можна підключати спеціальний подовжувач, таким чином, переробивши звичайну комп’ютерну вилку на звичайний роз’єм від розетки, який ви можете увімкнути в будь-яку техніку.

Upgrade Computers

І все працює!

Сподобалось? Поділись!
  •  
  •  
  •  
  •