В магазин Upgrade Computers поступили у продаж SSD диски на 120 і 240 ГБ від відомої компанії Kingston.

SSD диски – це оновлений варіант звичайних жорстких дисків, які відрізняються від звичних нам HDD дисків тим, що не мають у середині рухомих, механічних частин. По суті, їх можна назвати одною великою флешкою. Водночас, швидкодія цього пристрою – в рази більша. Найпростіший приклад прискорення роботи – це завантаження Windows. Зокрема, на звичайних HDD цей процес становить 10-15 секунд, а SSD диск – дасть можливість завантажити за 3-5 секунд.

Оскільки, SSD диски Kingston мають стандартний форм-фактор 2,5” дюйма, він підходить для встановлення як у ноутбуки, так і стаціонарні ПК. Зважаючи на велику різницю у вартості між SSD та HDD дисками (від 780 грн, SSD 120 gb, проти приблизно 1200 грн HDD 500 gb). Ми рекомендуємо купупати SSD диск диск невеликого об’єму 120-240 Гб для системи та програм, а додатково встановлювати HDD диск більшого розміру для зберігання файлів.

Якщо для комп’ютерів ніяких додаткових перехідників не потрібно, то при бажанні встановити додатковий HDD до себе в ноутбук – Вам потрібно мати CD-ROM. Відтак, замість CD-ROM, можна поставити Фрейм (Оптібей) перехідник (Зверніть УВАГУ! Їх існує 2 типи).  Отож, за наявності CD-ROM у Вашому ноутбуці, натомість встановлюється Фрейм-перехідник. Таким чином, Ви отримуєте додаткове місце для HDD.

У магазині Upgrade Computers ми завжди маємо в наявності як SSD диски, так і Фрейм (Оптібей). А наші інженери зможуть швидко та професійно зробити встановлення та налаштування Вашої системи.

Завітайте та переконайтесь! 🙂

 

Upgrade Computers 

І все працює!

Сподобалось? Поділись!
  •  
  •  
  •  
  •