В Upgrade Computers можна купити користовану техніку для друку – принтер Samsung ML 2015. Це є хороший представник старих і перевірених моделей з лазерного друку. Він дуже надійний, оскільки на сервісах досі наявні запчастини, якщо б у ньому вийшло щось з ладу. Тому ви завжди зможете його відремонтувати, а також пам’ятайте, що на цей принтер у нас діє 3 місяці гарантії.


Роздільна здатність друку принтера Samsung ML 2015 становить 1200х600 точок, що дає можливість друкувати не лише текстові документи, а й якісні чорно-білі зображення. Щодо швидкості друку, то вона становить 20 сторінок на хвилину, з коротким терміном розігріву, що дозволяє заощадити Ваш час.
Орієнтовний ресурс картриджу для принтера Samsung ML 2015 – 1200 сторінок, в залежності від заповнення сторінки, а його компактні розміри підійдуть на будь-яке робоче місце.
Техніка справна та перевірена власним інженером. Заправки картриджів коштують приблизно 120 грн., а в майбутньому можна придбати подібний або відремонтувати наявний.
Всі драйвери принтера Samsung ML 2015 є наявні в Інтернеті, починаючи від Windows XP до сучасного Windows 10.

Сподобалось? Поділись!
  •  
  •  
  •  
  •