Вже понад 8 років, компанія «Upgrade Computers» займається не лише продажем техніки, але й має свій власний сервіс, надаючи спеціалізовані послуги щодо ремонту ноутбуків та ПК, а також проводить модульні заміни у телефонній та планшетній техніці. Тому, сьогодні ми вирішили розпочати перелік статей не лише про товари, які продаємо, але і розповісти детальніше про наші послуги.
🔴Що таке чистка або профілактика ПК та ноутбуків?
Це фізична чистка техніки для продовження її робочого терміну. Потреба у цьому виникає через час, який не щадить жодного з нас. Це проявляється через висихання термопасти чи термопрокладок, які потрібні для того, щоб проводити тепло у техніці. Відтак, замість проводити тепло – починають його утримувати. Також може забиватися система охолодження, через шерсть домашніх улюбленців та частинки пилу довкола. Це приводить до перегріву, і техніка виходить з ладу.
🔴Для чого це потрібно?
Чим холодніша робота системи, тим довговічніше буде працювати сам пристрій.
🔴А як часто робити?
Якщо йдеться про стандартні ноутбуки, то це приблизно – 1 раз в рік або 1 раз в 2 роки. Але якщо ми говоримо про потужні ігрові системи, які можуть працювати під навантаженням, навіть, більше 100 градусів за Цельсієм (і це нормально ), то бажано це робити – 1 раз в пів року.
🔴Переваги робіт в Upgrade Computers!
Всі ці послуги надає UC, тим паче за нашою умовою, коли Ви приносите комп’ютер/ПК або ноутбук до 12 год дня – є всі шанси, що до кінця цього робочого дня, Ви заберете його готовим.
Summary for you:
Ми говорили про чистку комп’ютерної техніки, з розбиранням пристроїв, потреба якої виникає через час, що не шкодує термопасту, заставляючи її висихати. Також можуть забиватися вентилятори і система охолодження, що перешкоджає потоку повітря. Тому чистка та профілактика потрібна для того, щоб підвищити довговічність роботи Вашої техніки. Рекомендовано це робити: 1 раз в рік або раз в 2 роки.

Upgrade Computers,
І Все працює!

Джерело фото: help-it.kiev.ua

Сподобалось? Поділись!
  •  
  •  
  •  
  •