Пригадуєте, ми розповідали Вам про червоні бездротові вакуумні навушники X3T Touch Twice, а сьогодні презентуємо не менш сучасний та потрібний аксесуар – безпровідні зарядки для мобільних пристроїв. Це чудовий подарунок для коханих та рідних, який не лише підвищить швидкість заряду пристрою, а й гармонійно увійде в інтер’єр Вашої домівки.

В магазині Upgrade Computers представлений безпровідний ЗП Circle Q1 10 W (2A) та HOCO CW9 5W1 (А).

Якщо Ваш телефон підтримує безпровідну зарядку, то компанія HOCO або Circle допоможе у професійній, надійній, і швидкій зарядці телефону чи планшету. Безпровідні зарядки, які представлені у продажі Upgrade Computers є на 1 та на 2 ампери, в залежності від того, скільки максимально може спожити заряду Ваш пристрій.

Обидві безпровідні ЗП Circle Q1 10 W (2A) та HOCO CW9 5W 1(A) – оснащені LED-індикаторами роботи, щоб Ви бачили, що він увімкнутий та в цілому є дуже легкі у використанні. Вам достатньо мати лише пристрій з можливістю безпровідної зарядки та покласти його зарядний пристрій, і цієї ж миті розпочнеться процес зарядки пристрою. Таким чином, економите життєвий цикл та кошти на ремонт роз’єму Вашого телефону. Адже Вам не потрібно щоразу перемикати кабель, і не експлуатуючи Ваш пристрій під час зарядки, збільшуєте час його життя.

Обидві безпровідні зарядки зроблені в ультрамодному дизайні, при цьому знайдеться як пластиковий варіант від компанії HOCO, так і для любителів важкого металу від Circle.

Сподобалось? Поділись!
  •  
  •  
  •  
  •