Можете привітати нас із новим постачальником мобільних телефонів. Тепер у продажі маємо різноманітні варіанти якісних смартфонів, поставка яких здійснюється з «розпаковки» та вітринних варіантів Інтернет-магазинів Європи. Що це означає? Телефон абсолютно новий, з єдиним нюансом, що ви знаєте: десь колись за кордоном він був розпакований, і покупець його не забрав. До прикладу, не сподобався колір або вартість.

В магазині Upgrade Computers буде представлений різноманітний ряд оглядів такого сегменту телефонів. Вони є брендовими та впізнаваними в Україні. Серед них смартфони від компанії Honor, Huawei, Xiaomi, а також сьогоднішній наш перший телефон, який має дещо специфічну назву Elephone модель P8. Він має просто чудові характеристики та дуже привабливу вартість.

Дисплей Elephone P8 становить 5,5’’дюймів, має повноцінну IPS-матрицю з Full HD- розширенням (1920×1080) та містить всього 6 Гб оперативної пам`яті та 64 Гб – вбудованої. За своєю вартістю лише 2700 грн. Elephone P8 має потужну основну камеру на 21 Mp та для любителів селфі – 16 Mp на фронтальну камеру.

Сподобалось? Поділись!
  •  
  •  
  •  
  •