Бездротові вакуумні навушники X3T Touch Twice від компанії Xstreetet – це чудовий подарунок для тих людей, які активно займаються спортом або цінують хорошу якість звуку. Працюють за принципом подібним до бездротових навушників Apple AirPorts, оскільки навушник повністю незалежний, немає жодних дротів і підключається повноцінно по bluetooth версії 4.0, що дає можливість відтворювати на ньому звук у хорошій якості.

Оснащені вакуумні навушники X3T Touch Twice потужним акумулятором, якого достатньо на 3 години прослуховування, і також мають чохол у вигляді павербанку від якого вони можуть бути заряджені до 3-х разів. Отже сумарно ви можете слухати улюблену музику до 12 год з одного заряду.

Найбільшою перевагою цих навушників є те, що вони обладнані системою шумоізоляції. Тому довкола ніщо не заважатиме насолоджуватися улюбленою музикою. Також підключивши лише один навушник замість двох, ви можете його використовувати як звичайну гарнітуру, і при цьому заощаджувати енергію на другому.

У магазині Upgrade Computers ви можете купити вакуумні навушники X3T Touch Twice на будь-який смак. Вони представлені в трьох кольорах: білий, синій та червоний. За ціною їхня вартість становила 1200 – 1300 грн. А з нагоди новорічних свят до 18.01 на них діє акційна ціна 750 грн.

 

Сподобалось? Поділись!
  •  
  •  
  •  
  •