Серія Z-display відрізняється тим, що має професійну IPS матрицю з Full HD розширенням – 1920х1080, що ідеально передає кольори. Тому монітор HP Z Display Z23i буде особливо цікавий тим людям, які займаються обробкою відео та роботою з фото. Адже він передасть максимально чітко ті кольори, які ви бачите не лише на екран, але й вже на готовому продукті. Співвідношення сторін (розмірів) монітора складає 16:9. Тому завдяки гарному і великому дисплею він покаже користувачу велику кількість інформації, з якою буде легко працювати.

Геймери також можуть оцінити всі переваги цього монітора,  виставивши налаштування графіки в іграх на максимасимум! Відтак, можна отримати дуже, чітку і якісну картинку, яка не буде тиснути на очі навіть впродовж тривалого перебування за комп’ютером.

З додаткових «плюшок» – матовий дисплей, який захищає від відблисків та USB порт, що надасть можливість комфортного підключення Ваших пристроїв.

Монітор HP Z Display Z23i є повністю перевірений інженерами Upgrade Computers, у ньому відсутні будь-які дефекти. Саме тому ми впевнено надаємо на нього 3 місяці гарантії.

Сподобалось? Поділись!
  •  
  •  
  •  
  •