Фахівці Upgrade Computers відновили роботу смартфону Sony Xperia z ultra black, дисплей якого має 6,4 дюйма та розширення Full HD з IPS-матрицею.

За своїми характеристиками Sony Xperia z ultra black містить 2 Гб оперативної пам`яті та 16 – вбудованої. Також у комплект входить картка на 32 Гб. Вага цього пристрою становить лише 212 грам, що є невеликим показником, як для його розмірів.

У цьому смартфоні Sony Xperia z ultra black проведено заміну дисплею, а також батареї, щоб покращити зарядний пристрій. Варто відзначити роботу камери, адже у більшості пристроїв Sony вони зазвичай якісні. Зокрема, основна камера Sony Xperia z ultra black  має 8 мегапікселів та 2 мегапікселі – фронтальна.

Стандартний час роботи цього смартфону становить майже один день, при середньому часі використання. За потреби, Ви можете придбати до нього Power Bank у Upgrade Computers.

В комплект Sony Xperia z ultra black входить оригінальний чохол. Ця модель дуже добре підходить для людей, які мають проблеми зі зором, оскільки завдяки великому екрану можна прочитати будь-який дрібний шрифт та зручна для тих, хто використовує телефон, як нотатник. Адже великий екран можна використовувати як для цифрового введення інформації на планшеті. Гарантія на цей відновленийпристрій становить 1 місяць з часу покупки.

Сподобалось? Поділись!
  •  
  •  
  •  
  •