Компанія Upgrade Computers пропонує купити якісну користовану відеокарту Sapphire Radeon “Vega 64” (8 Гб) з 3-ма вентиляторами, що забезпечують потужне охолодження пристрою.

Відеокарта Sapphire Radeon “Vega 64” найбільш буде потрібною для тих осіб, які займаються професійною обробкою відео та роботою зі зображенням. Наприклад, робота архітектурних програм вимагає максимальної потужності саме від відеокарти. Для геймерів ця відеокарта також є доволі цікавою, зважаючи на доволі великий об’єм пам`яті та її потужність.

У використанні відеокарта Sapphire Radeon “Vega 64” була всього 3 місяці. Відтак, можна сказати, що вона пройшла перші тести, і пройшла їх дуже вдало. Окрім цього, згодом була протестована фахівцями Upgrade Computers. Тому її значною перевагою є різниця у вартості. Адже новий такий пристрій коштує майже 23 тис. грн., а станом на сьогодні, ця відеокарта продається за 17 тис. грн. і має річну гарантію.

Відеокарта Sapphire Radeon “Vega 64” може бути використана в будь-якій комп’ютерній системі, а для того, щоб максимально випробувати її потужність – рекомендуємо її використовувати в парі з процесорами рівня і5 або i7.

Загальний термін експлуатації цієї відеокарти становить у середньому від 3-х років. Проте пам’ятайте, що варто хоча б раз в рік проводити її очистку, заміну термопасти та термопровідників.

Сподобалось? Поділись!
  •  
  •  
  •  
  •