Сьогодні до Вашої уваги – моноблок Dell Inspiron 3052, який одночасно поєднує у собі – широкоформатний екран та комп’ютер. При доволі компактних розмірах монітор має зручні 19.5” дюймів з розширенням 1600х900 пікселів та TN матрицею з великим кутом огляду. Моноблок оснащений чотирьох ядерним процесором Celeron 3150, якого достатньо для комфортної роботи з 1С бухгалтерією. А великий екран дозволяє бачити значно ширше зображення без втрати його якості, й без дрібного тексту.

В материнській платі є 2 Гб оперативної пам`яті, який завжди можна буде розширити за Ваших потреб. Накопичувач йде в комплекті у вигляді 32 Гб, якого достатньо для того, щоб поставити Windows і набір стандартних офісних програми. В комплекті до моноблоку також входить блок живлення, а в БОНУС  ми надаємо клавіатуру та мишку для того, щоб Ви одразу могли ним користуватися.

На моноблок Dell Inspiron 3052 розповсюджується гарантія 3 місяці. Цей моноблок, як і вся інша користована техніка, яку ми продаємо проходить перед продажну підготовку, що включає у себе – чистку, заміну термопасти або термопадів, налаштування операційної системи та встановлення базового комплекту програм.

До речі, підготовка комп’ютерної техніки у вигляді вищезазначеної профілактики – це є стандартний набір послуг Upgrade Computers, які ми пропонуємо нашим клієнтам. Зокрема, рекомендуємо робити профілактичну чистку 1 раз в пів року для ігрових комп’ютерів та 1 в рік – для звичайних стаціонарних. Заміну операційної системи або її налаштування треба здійснювати за потреби: якщо злетів windows чи просто дуже повільно працює комп’ютер.

Сподобалось? Поділись!
  •  
  •  
  •  
  •